Нова платформа з навчання
Федерація гандболу України пропонує комплексний підхід у розвитку гандболу. Серед головних напрямків у роботі: залучення школярів та учнівської молоді до фізичної активності через масові заходи, спортивна орієнтація дітей і зокрема в гандбол, проведення майстеркласів і семінарів для вчителів і тренерів, надання їм посібників та іншої інформації і матеріалів необхідних для роботи з професіональними та аматорськими командами, роботи в гуртках, у закладах освіти тощо.
Презентація ФГУ “Гандбол у проєкті Пліч-о-Пліч Всеукраїнські шкільні ліги” – за цим посиланням.
Посібник “Навчальна програма гуртка (секції) “Міні гандбол” для 1-4 класів закладів загальної середній освіти (автори Петрушевський Є.І., Борисова О.В.) – за цим посиланням.
Відео урок “Варіантивний модуль “Гандбол”. Практикум для викладчів фізичної культури”. Тема – використання варіативного модулю «Гандбол». Учасники – вчителі фізвиховання шкіл чотирьох областей України.
Дивитися Відео урок – за цим посиланням.
Відео урок “Вправи для розвитку певних фізичних здібностей методом рухливих ігор”. Організотори – Федерація гандболу України та Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України.
Дивитися відео урок – за цим посиланням.
Відео семінар “Рухливі ігри у фізичному вихованні учнівської молоді”. Захід організований Федерацією гандболу України та Комітетом з фізичного виховання та спорту МОН України. Доповідач – Лариса Кузнецова, кандидат наук з фізичного виховання і спорту, доцент Національного університету фізичної культури та спорту України.
Дивитися відео – за цим посиланням.
Відео. Інвентар для рухливих ігор та міні-гандболу у закладах освіти. Стенд JOMA та ФГУ на виставці “Інноватика в сучасній освіті”.
Дивитися відео – за цим посиланням.
Відео. Всеукраїнський онлайн семінар для тренерів з гандболу. Організоватори – Науково-дослідний інститут НУФВСУ та Федерація гандболу України.
У програмі семінару відбулись лекції на теми:
«Комплексна оцінка стану опорно-рухового апарату гравців у гандбол».
«Модельні характеристики фізичної підготовленості кваліфікованих гандболістів».
«Психологічний супровід підготовки кваліфікованих спортсменів (на прикладі гандбольних збірних)».
«Моніторинг функціонального стану центральної нервової системи спортсменів як метод прогнозування надійності та успішності спортивної діяльності».
«Оцінка функціонального стану нервово-м’язової системи спортсменів: прогнозування ризику травмування та контроль ефективності реабілітаційних заходів».
«ЕЕГ-зміни (зміни електроенцефалограми) як відображення підвищення спортивної майстерності».
Дивитися семінар – за цим посиланням.